יום רביעי, 11 בדצמבר 2013

פרקט שוויצרי מקורי כוכב עולה בין הפרקטים - יורם פרקט

פרקט שוויצרי מקורי כוכב עולה בפרקטים

יורם פרקט טל: 050-9911998


מוזמנים להכיר פרקט שוויצרי krono swiss 

פרקט שוויצרי - פרקט אירופאי מצוין

לא פעם מזכירים פרקטים למינציה טובים ומתכוונים לפרקט בלגי ולפרקט גרמני אשר שמם הטוב הולך לפניכם.  מה שרבים פחות יודעים הוא על פרקט שוויצרי שהוא מעולה מצוין ואיכותי ביותר לא פחות מפרקט גרמני או בלגי.

פשוט פרקט שוויצרי מוכר פחות ועד היום דיברו עליו ברחבי הרשת פחות מפרקט אירופאי גרמני או בלגי.
כמו גם במוצרים אחרים לגמרי השוויצרים בהחלט עושים דברים איכותיים מדויקים וטובים ברמה גבוהה.

אין זה פלא שגם פרקט למינציה שוויצרי הוא פרקט מוצלח איכותי מאד. פרקט שוויצר כמו קרונו סוויס kronoswiss  חברה ידועה גדולה שהפרקטים שלה מדויקים קלים להתקנה ומחזיקים יפה לאורך זמן.  קרונו סוויס הוא פרקט שוויצרי מצוין שכדאי להכיר וכדאי לזכור את השם פרקט krono swiss.

חשוב לציין שקרונו סוויס הוא פרקט שוויצרי חברת בת של קרונו העולמית אשר מיוצר בשוויץ על ידי קרונו kronoswiss.  לפרקט שוויצרי קרונו סוויס יש ליין פרקטים למינציה רחב תחת השם סויס נובלס, פרקטים קלאסים עם ובלי פאזה בטקסטורות וצבעים משתנים.

ללא ספק kronoswiss פרקט שוויצרי נובלס סוויס יש בו פרקט למינציה לכולם, יש דגם שיקלע לטעם של כל אחד . בין הסדרות של פרקט למינציה שוויצרי נובלס סוויס פרקטים אלגנטיים, פרקטים עדינים, פרקטים בסגנון כפרי ופרקטים מוברשים אותנטיים יותר.

kronoswiss פרקט למינציה שהוא לא סתם מותג אלא מותג איכות. פרקט קרונוסוויס עמיד בפני כתמים, אור ואפילו בדלי סיגריות ואפר, לפרקט למינציה סוויס נובלס בידוד טוב לרעש ומצוין לשימוש ביתי כמו גם לשימוש מסחרי.

קרונוסויס נובלס הוא פרקט שוויצרי ותיק שיש איתו נסיון כבר לא מעט שנים בישראל וזה המדד לבחינת איכות פרקט למינציה. מבחן עמידותו של פרקט למינציה לאורך זמן בארץ בפועל.  במבחן זה פרקט שוויצרי קרונו סויס krono swiss בהחלט זכה בתוצאה טובה. הפרסטיג' והיוקרה השוויצרית מצדיקה את עצמה גם בפרקט למינציה kronoswiss.

בזכות כל היתרונות של פרקט קרונו סוויס זכה פרקט שוויצרי זה להימנות בין הפרקטים האיכותיים ביותר .kronoswiss וזה בהחלט פרקט שכדאי להכיר מקרוב. פרקט שווויצרי KRONO SWISS הוא הצלחה בקנה מידה עולמי לא רק בישראל.

כחברה ותיקה שמחזיקה מבחר גדול מאד של פרקטים למינציה טובים ניתן להשיג אצלנו את כל סדרת פרקט שוויצרי קרונו סוויס נובלס  - ליין פרקטים למינציה מובחר במחיר נהדר. פנו אלינו לקבלת הצעה משתלמת לכל סוג פרקט.

יורם פרקט מכירה והתקנה טל: 050-9911998

חנות ואולם תצוגה לכל סוגי הפרקטים למינציה ועץ
רח' אהוד קינמון (העבודה) 29 אזור תעשיה בת-ים - מול טיב טעם

שירות ויעוץ לבית הלקוח ללא התחייבות בפריסה ארצית


פרקט שוויצרי krono swiss  להשיג אצל יורם פרקט


 © כל הזכויות שמורות ליורם פרקט