פרקטים ללכת על הטוב ביותר - יורם פרקט

15 סיבות לקנות פרקט אצל יורם פרקט טל: 050-9911998


פרקטים לקנות מהסיבות הנכונות ולהנות מהתוצאות - יורם פרקט 050-9911998
תצוגה: אהוד קינמון 29 (העבודה לשעבר) אזור תעשיה בת-ים

הכשרה הכי טובה בהתאמת פרקט לבית שלכם:  יורם פרקט בעל מקצוע נגר מוסמך בהכשרתו שלמד עיצוב פנים ומומחה לפרקט והוא אישית מסייע בהתאמת הפרקט בבית שלכם. 

שירות פרקט בשיא הנוחות עד הבית בלי התחייבות: כל הדגמים של הפרקט ממיטב החברות והשמות העולמיים מגיעים עד אליכם הביתה בלי להתרוצץ ולחפש. (חסכון של זמן וכסף בנסיעה וחנייה בחיפוש אחר קניית פרקטים נכונה) 

מבחר פרקט גדול ומגוון לכל טעם ולכל כיס: יורם פרקט מחזיק ברוב הפירמות והמותגים של הפרקטים המוכרים בשוק כך המבחר באמת גדול ונדיר מבחר כזה שלא תמצאו אפילו במספר חנויות (כ 12 חברות פרקט שונות וכ 450 דגמים וצבעים של פרקט למינציה) 

מה שלא תוכלו לעשות בחנות פרקט: אצל יורם פרקט שמגיע אליכם ללא כל התחייבות ניתן להניח את הדוגמאות והצבעים של הפרקט לצד הריהוט ולהתאים לסגנון בבית בצורה הטובה ביותר 

שירות פרקט הכולל יעוץ הדרכה ומדידה אצלכם בבית חינם: הביקור כולל מדידת השטח ובדיקת המקום יעוץ על פרקטים כך ניתן לבחון טוב יותר את כל ההוצאות שיידרשו לשם התקנת פרקט ולהערך בהתאם מראש.

מחיר פרקט משתלם: מחיר העסקה של הפרקט הוגן ברור מפורט וכולל הכל - מחיר פרקט מפורט ורשום (בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות) 

פרקט רק מה שהכי טוב בשבילכם: היעוץ בבחירת הפרקט טוב יותר ונטול שיקולים זרים כי ליורם פרקט שמחזיק ועובד עם רוב המותגים של הפרקט אין שום אינטרסים למעט מה שבאמת טוב לכם. 

רוצים פרקט ? כאן כתובת אחת לכל עניין: אין רשת גדולה של המון עובדים, אתם לא עוברים הרבה ידיים בכל התהליך מחיפוש פרקטים ועד שהם אצלכם בבית, אין שירות לקוחות ואין בירוקרטיה בפרקטים. כל שירות מהתחלה לאורך כל הדרך מתנהל באופן אישי מול איש אחד מוסמך ומקצועי מומחה לפרקט - יורם פרקט. 

איכות הסביבה גם בפרקט:  יורם פרקט מקפיד על שמירה על איכות הסביבה. בסיום העבודה של התקנת הפרקט לא תמצאו ערימת אשפה שאריות קרטונים, זבל פסולת ולכלוך ליד הבית או החנות שלכם. לא תחששו לקבל קנסות עקב אשפה ברשות הרבים. יורם פרקט ישאיר לכם את המקום נקי ונעים לעין ואת הפסולת יפנה הרחק לאתרי פסולת מורשים

זמינות בכל עת בכל עניין הקשור בפרקט: שירות פרקטים 24 שעות סביב השעון ללא הגבלה של שעות פתיחת חנות. מדיניות של אוזן קשבת בכל שעה על פרקטים מכל הסוגים.

הכי הרבה נסיון בפרקט והכי טוב לבית שלכם: הנסיון הרב והותק של יורם פרקט עושים את שלהם ומשחקים לטובתכם. יורם פרקט מבין ראשוני ענף הפרקט בארץ מאז שנת 1994 ועד היום ומבין הבודדים שעוסקים אך ורק בפרקטים זה יום יום רק פרקט שעה שעה חודש חודש שנה שנה. 

הכי מקצועי ומוכר בענף הפרקט: מאחורי יורם פרקט רזומה עשיר בפרויקטים של פרקטים מפורסמים ולקוחות ידועים מהשורה הראשונה שבחרו את הפרקט שלהם אצל יורם פרקט, כמעת אין תחום או עניין שקשור בפרקט שיורם פרקט לא מכיר היטב, כמו שאומרים: מה שיורם פרקט כבר שכח אחרים לא ילמדו לעולם. 

גב חזק בפרקט וכתובת לכל עניין:  יורם פרקט היה שם לפני כולם כשענף הפרקטים היה בחיתוליו והוא עדיין כאן עם קבלות מוכחות של עשרות לקוחות שיודעים שיש מאחוריהם גב חזק וכתובת לכל שאלה ולכל בעייה. בטחון ושקט נפשי שעשו את הבחירה הנכונה לגבי הפרקטים שלהם. 

יורם פרקט - שיא האמינות:  ולסיכום בל נשכח את האופי והאמינות של יורם פרקט  - הקפדה לפרטי פרטים בהתקנת פרקטים עד לגימור מושלם ומראה הכי יפה שאפשר להעניק בפרקטים לבית שלכם. אמינות בלתי מתפרשת, לא תשמעו לעולם דברים לא נכונים או לא אמיתיים רק כדי למכור. 

יורם פרקט - לקוחות מרוצים וממליצים ואתם לבדוק זאת מוזמנים :  אינספור לקוחות פרקטים מרוצים וממליצים מכל רחבי הארץ לא טועים !!  פשוט - תאמרו לנו איפה אתם גרים ונשלח אתכם לשמוע מפי אחרים מה הם חושבים של יורם פרקט ועל מי הם ממליצים.


יורם פרקט מכירה והתקנה טל: 050-9911998


בואו הצטרפו גם אתם להצלחה
כנסו לחנות יורם פרקט ותצאו עם שמחה
מבחר ענק
שירות מקצועי עם הרבה נסיון
זמינות סביב השעון
יורם פרקט -  המפתח להצלחה שלכם

פרקטים ללכת על הטוב ביותר - יורם פרקט  

פרקטים יורם - חנות פרקטים שמגיעה אליכם הביתה

התקשרו לטלפון: 050-9911998

מומחה פרקטים שלנו יגיע אליכם עד הבית בלי התחייבות

ימדוד עבורכם את השטח המיועד לביצוע התקנת פרקטים

יענה לכל השאלות על פרקטים שבוודאי יש לכם

תוכלו להתרשם מקולקציית פרקטים למינציה בכל הצבעים

ולבחור את הפרקטים המתאימים לכם

תוך ימים ספורים הפרקט כבר אצלכם

ואנחנו תמיד כאן לשרותכם
מבחר פרקטים גדול מכל חברות הפרקטים המובחרות

למעלה מ 400 דגמים של פרקטים למינציה לבחירה

התקנת פרקטים למינציה והתקנת פרקט עץ

שירות פרקטים מהיום למחר

יעוץ על פרקטים חינם

יורם פרקט - כמה פשוט ללכת על הטוב ביותר

כי בפרקטים אין לנו מתחרים.

שירות * אמינות * זמינות * מקצועיות * אחריות

אספקת פרקטים למינציה ופרקט עץ

התקנת פרקטים למינציה ועץ

פרקטים תיקונים וחוות דעת מקצועית

טיפול לדקים חידוש וניקוי

ציפוי מדרגות בפרקטים

כיסוי במה בפרקטים

חיפוי קיר בפרקטים

אנו מספקים לכם רק פרקטים למינציה טובים

וכל הלקוחות שלנו יוצאים תמיד מרוצים

לכן נשמח למסור לכם בפרקטים המלצות אמיתיות ובדוקות

להתראות

פרקטים יורם - הבית שלך לכל הפרקטים לבית

פרקטים שירות 24 שעות - טל: 050-9911998

© אזהרה: כל זכויות היוצרים שמורות ליורם פרקט מכירה והתקנה.